Maroka

Atpūties Marokā! Aviobiļetes no Rīgas uz Nādoru un atpakaļ no 68€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi siltas brīvdienas Marokā. Aviobiļetes no Rīgas uz Nādoru un atpakaļ sākot no 68€. Nādora ir pilsēta ziemeļaustrumu Marokā. Pilsēta ir Vidusjūras osta un zivju, augļu un mājlopu tirdzniecības centrs. Tā ir savienota ar Spānijas pilsētu Melilju, kura atrodas 10 kilometrus uz ziemeļiem. Lētākās un labākās viesnīcas Nādorā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Frankfurte – Nādora – Frankfurte – Rīga

Rīga – Frankfurte – Nādora – Ķelne – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

22.05. – 26.05. 68€

22.05. – 02.06. 93€

22.05. – 29.05. 94€

29.05. – 09.06. 103€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu

Rīga Nādora

Kur meklēt Viesnīcu un Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti!

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.