Kreta

Vasarā uz Krētu! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Irakliju un atpakaļ 170€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska iespēja vasaru pavadīt uz skaistās Krētas salas. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Irakliju un atpakaļ 170€. Iraklija ir pilsēta Grieķijā, Krētas salas centrālajā daļā pie Vidusjūras. Krētā ir brīnišķīgas pludmales un pasakainas dabas ainavas. Lētākās un labākās viesnīcas Iraklijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Iraklija – Rīga

Zemo cenu periods:

Jūlijs 2018

Augusts 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

26.07. – 02.08. 170€

29.07. – 05.08. 170€

02.08. – 09.08. 170€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Iraklija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.