Burgasa

Karsta cena! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Bulgāriju (Burgasu) un atpakaļ tikai 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Nenokavē un par zemu cenu iegādājies aviobiļetes uz Bulgāriju. Aprīlī tiešie lidojumi no Rīgas uz  Burgasu un atpakaļ tikai 20€. Burgasa ir pilsēta Bulgārijas dienvidaustrumos pie Melnās jūras. Otrā lielākā Bulgārijas pilsēta pie Melnās jūras un valsts lielākā jūras osta. Apkaimē vairākas kūrortpilsētas. Ap pilsētu atrodas Burgasas ezeri. Lētākās un labākās viesnīcas Burgasā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Burgasa – Rīga

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.04. – 18.04. 20€

07.04. – 21.04. 20€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Riga Burgasa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.