Glāzgova

Aprīlī lieliska cena uz Skotiju! Lidojumi no Palangas uz Glāzgovu un atpakaļ tikai 26€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Aprīlī zema cena aviobiļetēm uz Skotiju. Tiešie lidojumi no Palangas uz Glāzgovu un atpakaļ tikai 26€. Glāzgova atrodas Skotijas centrālās daļas rietumos, Klaidas upes krastos. Tā ir liela ostas pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Glāzgovā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Palanga  – Glāzgova – Palanga

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

05.04. – 12.04. 26€

22.04. – 26.04. 26€

22.04. – 29.04. 26€

05.04. – 15.04. 26€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Palanga Glāsgova

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.