airbaltic big sale

airBaltic pavasara izpārdošana! Aviobiļetes sākot no 15€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

airBaltic pavasara lielā aviobiļešu izpārdošana ir sākusies. Aviobiļetes no Rīgas uz dažādiem galamērķiem sākot no 15€. Piedāvājumā lētas aviobiļetes uz pilnīgi visiem galamērķiem visa gada garumā.

Akcijas periods no 01.03.2018 līdz 13.03.2018.

Šis piedāvājums ir spēkā airBaltic lidojumiem no 29. marta 2018.g. līdz 15. decembrim 2o18.g.

Vairāk par akciju varat uzzināt šeit.

airbaltic akcija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.