luxexpress autobuss

Brauc no Rīgas uz Minsku tikai par 10€! Lētas biļetes līdz vasaras beigām!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

LuxExpress autobusu kompānija piedāvā doties brīvdienās uz Baltkrievijas galvaspilsētu Minsku. Autobusa biļetes līdz pat vasaras beigām no Rīgas uz Minsku vienā virzienā tikai 10€. Lētākās un labākās viesnīcas Minskā meklē šeit.

 

Autobusa biļešu skaits ir ierobežots. Autobusa biļetes pieejamas līdz pat augusta beigām, arī brīvdienās.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusa biļetes varat luxexpress.eu.

Rīga Minska

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.