rimini

Marta beigās lidojums no Kauņas uz Rimini un atpakaļ tikai 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pieejams lēts lidojums marta beigās uz Itālijas kūrortpilsētu. Tiešais lidojums no Kauņas uz Rimini un atpakaļ tikai 20€. Rimini ir pilsēta Itālijā, Emīlijas-Romanjas reģionā. Tā atrodasAdrijas jūras krastā, netālu no Sanmarīno. Tā ir viena no slavenākajām piejūras kūrortpilsētām Eiropā. Lētākās un labākās viesnīcas Rimini meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Rimini – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Marts 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

29.03. – 12.04. 20€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Kauņa Rimini

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.