Šanhaja

Aprīlī lēti uz Ķīnu! Aviobiļetes no Rīgas uz Šanhaju un atpakaļ tikai 253€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Aprīļa mēnesī pieejamas aviobiļetes par lielisku cenu uz Ķīnu. Aviobiļetes no Rīgas uz Šanhaju un atpakaļ tikai par 253€. Šanhaja ir pilsēta Ķīnas austrumos, Jandzi upes grīvā Austrumķīnas jūras krastā. Lētākās un labākās viesnīcas Šanhajā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Kopenhāgena – Šanhaja – Kopenhāgena – Rīga

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

23.04. – 02.05. 253€

25.04. – 08.05. 253€

27.04. – 08.05. 253€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Šanhaja

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.