Tallink Akcija! Kruīzs vienai pesonai no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ tikai 17€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Tikai 3 dienas Tallink piedāvā iegādāties kruīza biļetes līdz 65% lētāk. Kruīzs vienai pesonai no Rīgas uz Stokholmu un atpakaļ tikai 17€. Akcijas biļetes iespējams iegādāties braucieniem no 01.03.2018 līdz 30.04.2018. Atlaide pieejama braucot kajītē četratā. Kopējā kajītes cena ir 68€ (17€ no personas).

Akcijas biļetes varēs iegādāties trīs dienas. Līdz 04.02. ieskaitot.

Akcija kruīzs

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stokholma – Rīga

Zemo cenu periods:

Marts 2018

Aprīlis 2018

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Tallink.

Rīga Stokholma

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.