laspalmasa

Lieliska cena uz Kanāriju salām! Aviobiļetes no Viļņas uz Laspalmasu un atpakaļ no 95€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska cena aviobiļetēm uz burvīgajām Kanāriju salām. Aviobiļetes no Viļņas uz Laspalmasu un atpakaļ sākot no 95€. Laspalmasa ir pilsēta Spānijai piederošajās Kanāriju salās, Grankanārijas salas ziemeļrietumos. Grankanārija ir trešā lielākā Spānijai piederošā Kanāriju sala, kas atrodas Atlantijas okeānā 210 km attālumā no Āfrikas ziemeļaustrumu krasta starp Tenerifes un Fuerteventūras salām. Lētākās un labākās viesnīcas Laspalmasā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Viļņa – Barselona – Laspalmasa – Londona – Viļņa

Viļņa – Barselona – Laspalmasa – Ķelne – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Februāris 2018

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

18.04. – 26.04. 95€

04.02. – 10.02. 102€

17.04. – 26.04. 107€

18.04. – 26.04. 109€

18.04. – 25.04. 114€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu.

Viļņa Laspalmasa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.