Zadara

Pavasaris Horvātijā! Aviobiļetes no Rīgas uz Zadaru un atpakaļ no 70€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska cena aviobiļetēm uz Horvātiju. Aprīlī aviobiļetes no Rīgas uz Zadaru un atpakaļ sākot no 70€.  Zadara ir ostas pilsēta Horvātijā, Dalmācijā pie Adrijas jūras. Lētākās un labākās viesnīcas Zadarā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Mančestra – Zadara – Berlīne – Rīga

Rīgas – Londona – Zadara – Berlīne – Rīga

Zemo cenu periods:

Aprīlis 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

24.04. – 30.04. 70€

10.04. – 16.04. 78€

10.04. – 23.04. 82€

10.04. – 20.04. 87€

17.04. – 23.04. 90€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu

Rīga Zadara

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.