luxexpress autobuss

Lux Express piedāvā 50% atlaides visos maršrutos!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lux Express autobusu pakalpojumu sniedzējs uzsācis 2018. gada akcijas kampaņu ar lielām atlaidēm. Autobusa biļetes visos maršrutos ar 50% atlaidi.

Akcijas spēkā no  11.01.2018 līdz 17.01.2018.  Akcijas laikā iespējams iegādāties autobusa biļetes braucieniem no 22.01.2018. – 31.03.2018.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusa biļetes iespējams luxexpress.eu. Meklējot autobusa biļetes, laukā akcijas kods ievadiet 2018.

Rīga Tartu

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.