jauna gada akcijas

Jaunā gada akcija! Lido ar Ryanair no Rīgas sākot no tikai 9.99€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ryanair pirms jaunā gada ir sagādājuši mums jaunu akciju. Aviobiļetes no Rīgas uz dažādiem galamērķiem sākot no tikai 9.99€ vienā virzienā. Akcijas biļetes pieejamas uz tādiem galamērēkiem kā Brēmene, Brisele, Milāna, Berlīne, Frankfurte, Londona, Burgasa, Ķelne, Līdsa, Mančestra, Glāzgova, Dublina, Barselona, Paposa. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcijas aviobiļetes iespējams iegādāties līdz 31.12.2017 plkst. 21:00.

Zemo cenu periods:

Janvāris 2018

Februāris 2018

Marts 2018

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Riga Ryanair Akcijas

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.