Kartāgena

Dienvidamerikas pērle Kolumbija! Aviobiļetes no Rīgas uz Kartāgenu un atpakaļ no 525€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi ko nebijušu un eksotisku. Lido atpūsties uz Dienvidamerikas pērli Kolumbiju. Aviobiļetes no Rīgas uz Kartāgenu un atpakaļ sākot no 525€. Nododamā bagāža iekļauta cenā. Lētākās un labākās viesnīcas Kartāgenā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Stambula – Bogota – Kartāgena – Panama – Stambula – Rīga

Zemo cenu periods:

Maijs 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

01.05. – 18.05. 528€

01.05. – 23.05. 528€

08.05. – 18.05. 525€

08.05. – 23.05. 525€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Kartāgena

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.