Martinika

Burvīgās Karību salas! Aviobiļetes no Rīgas uz Martiniku un atpakaļ no 418€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido eksotiskā atpūtā uz Karību salām. Aviobiļetes no Rīgas uz Martiniku un atpakaļ sākot no 418€. Martinika ir Francijas aizjūras reģions un arī aizjūras departaments. Šī sala atrodas Karību jūrā. Lētākās un labākās viesnīcas Martinikā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Parīze – Martinika – Parīze – Rīga

Zemo cenu periods:

Februāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

05.02. – 18.02. 418€

05.02. – 20.02. 434€

14.02. – 25.02. 434€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Rīga Martinika

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.