elata

Atpūties Izraēlā! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Elatu un atpakaļ sākot no 23€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iespējams iegādāties lētas, pēdējā brīža aviobiļetes uz Izraēlu decembrī. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Elatu un atpakaļ sākot no 23€ Wizz Air biedriem, bet pārējiem sākot no 45€. Elata ir kūrortpilsēta un ostas pilsēta Izraēlas galējos dienvidos. Tā atrodas Negevas tuksnesī pie Sarkanās jūras Akabas līča. Lētākās un labākās viesnīcas Elatā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Elata – Rīga

Zemo cenu periods:

Decembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

09.12. – 19.12. 45€ (23€ Wizz Air biedriem)

12.12. – 19.12. 45€ (23€ Wizz Air biedriem)

09.12. – 23.12. 45€ (23€ Wizz Air biedriem)

12.12. – 23.12. 45€ (23€ Wizz Air biedriem)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

riga elata

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.