Ecolines

Ar Ecolines uz Vāciju! Autobuss no Kauņas uz Frankfurti tikai 7€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ecolines piedāvā iegādāties lētas akcijas autobusa biļetes uz Vāciju. Autobuss no Kauņas vai Viļņas uz Frankfurti tikai par 7€ vienā virzienā. Lētākās un labākās viesnīcas Frankfurtē meklē šeit.

Akcijas spēkā tikai 2 dienas, no 21.11. – 22.11.

Iespēja iegādāties biļetes braucieniem no 27.11. līdz 14.12.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusu biļetes iespējams ecolines.net.

Kauņa – Frankfurte

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.