Porto

Ļoti zemas cenas no Rīgas un Viļņas uz Porto! Turp un atpakaļ sākot no 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iespēja par zemām cenām doties brīvdienās uz portvīna dzimteni. Aviobiļetes no Viļņas uz Porto un atpakaļ sākot no 20€, bet no Rīgas sākot no 36€. Porto ir otra lielākā Portugāles pilsēta. Tā atrodas pie skaistās Douro upes un ir slavena ar portvīna bagāto vēsturi un tā rašanos. Porto vēsturiskais centrs ir reģistrēts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Lētākās un labākās viesnīcas Porto meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Memingena – Porto – Ķelne – Viļņa

Rīga – Berlīne – Porto – Londona – Rīga

Pieejami arī citi maršruti līdzīgās cenās.

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

No Viļņas:

23.01. – 31.01. 20€

16.01. – 24.01. 20€

No Rīgas:

10.01. – 17.01. 36€

10.01. – 18.01. 36€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

No Viļņas:

Viļņa Porto

No Rīgas:

Rīga Porto

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.