Puketa

Smaidu zeme Taizeme! Aviobiļetes no Viļņas uz Puketu un atpakaļ tikai 460€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pēdējais brīdis iegādāties aviobiļetes un doties neaizmirstamā piedzīvojumā uz eksotisko Taizemi. Aviobiļetes no Viļņas uz Puketu un atpakaļ tikai 460€. Cenā ir iekļauta nododamā bagāža. Lētākās un labākās viesnīcas Puketā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Stambula – Puketa – Stambula – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Decembris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

25.11. – 15.12. 460€

25.11. – 08.12. 460€

01.12. – 15.12. 460€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Viļņa Puketa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.