Tikai šodien! Lux Express autobuss no Rīgas uz Viļņu sākot no 1€ vienā virzienā!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lux Express piedāvā neticami lētas autobusa biļetes no Rīgas uz Viļņu. Biļetes cenas vienā virzienā tikai 1€. Pasteidzies, jo biļešu skaits ir ierobežots.

Akcijas spēkā tikai šodien 09.11.2017 – 24h.  Akcijas laikā iespējams iegādāties autobusa biļetes braucieniem no 16.11.2017. – 31.01.2018.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusu biļetes iespējams luxexpress.eu. Meklējot autobusu biļetes, laukā akcijas kods ievadiet november.

Rīga Viļņa

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.