bari

Ļoti zemas cenas! Tiešie lidojumi no Rīgas uz Bari un atpakaļ no 27€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ļoti lētas aviobiļetes uz Itāliju. Tiešie lidojumi no Rīgas uz Bari un atpakaļ sākot no 27€ Wizz Air kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 42€. Bari ir liela ostas pilsēta Adrijas jūras piekrastē. Lētākās un labākās viesnīcas Bari meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Bari – Rīga

Zemo cenu periods:

Decembris 2017

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

02.12. – 12.12. 42€ (Wizz Air biedriem 27€)

09.01. – 20.01. 50€ (Wizz Air biedriem 35€)

05.12. – 12.12. 52€ (Wizz Air biedriem 32€)

13.01. – 20.01. 55€ (Wizz Air biedriem 40€)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

Rīga Bari

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.