WoW cik lēti! Tiešie lidojumi no Kauņas uz Alikanti un atpakaļ sākot no 44€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ryanair piedāvā ļoti lētus tiešos lidojumus uz Spāniju. Aviobiļetes no Kauņas uz Alikanti un atpakaļ sākot no 44€. Alikante ir ostas pilsēta Spānijā un viens no senākajiem Spānijas dzelzceļa tīkla punktiem. Pilsēta atrodas Vidusjūras krastā. Lētākās un labākās viesnīcas Alikantē meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Alikante – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

20.01. – 27.01. 44€

13.01. – 27.01. 56€

20.01. – 30.01. 56€

23.01. – 27.01. 56€

20.01. – 23.01. 56€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Kauņa Alikante

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.