Kanāriju salas! Aviobiļetes no Viļņas uz Fuerteventuru un atpakaļ sākot no 91€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Vēl šogad ir iespēja atpūsties jaukajās Kanāriju salās. Aviobiļetes no Viļņas uz Fuerteventuru un atpakaļ sākot no 91€. Fuerteventura ir otrā lielākā no septiņām Spānijai piederošajām Kanāriju salām. Izvietojusies Atlantijas okeānā netālu no Āfrikas piekrastes. Tā atrodas vistuvāk Āfrikas krastiem un attālums līdz krastam ir 115 kilometri. Lētākās un labākās viesnīcas Fuerteventurā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Viļņa – Londona – Fuerteventura – Milāna – Viļņa

Viļņa – Madride – Fuerteventura – Londona – Viļņa

Viļņa – Londona – Fuerteventura – Londona – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Decembris 2017

Janvāris 2018

Februāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

12.12. – 19.12. 91€

05.12. – 19.12. 91€

28.01. – 05.02. 91€

06.02. – 14.02. 96€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

Viļņa Fuerteventura

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.