airBaltic lielā izpārdošana! Aviobiļetes sākot no 15€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska ziņa ceļotājiem! airBaltic lielā biļešu izpārdošana ir sākusies. airBaltic piedāvā atlaides uz visiem pieejamajiem galamērķim līdz 23 oktobrim. Aviobiļešu cena sākot no 15€ vienā virzienā.

Šis piedāvājums ir spēkā airBaltic lidojumiem no 14. novembra 2017.g. līdz 10. jūnijam 2o18.g.

Vairāk par akciju varat uzzināt šeit.

airbaltic liela izpardosana

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.