luxexpress autobuss

Lux Express akcija! Oktobrī no Rīgas uz Sanktpēterburgu ar 50% atlaidi!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Starptautiskais autobusu operators Lux Express piedāvā akcijas periodā par zemām cenām aizbraukt uz Krieviju. Iegādājies autobusa biļetes no Rīgas uz Sanktpēterburgu līdz pat 50% lētāk. Lētākās un labākās viesnīcas Sanktpēterburgā meklē šeit.

Akcijas spēkā no 21. līdz 24. septembrim, 2017.  Akcijas laikā iespējams iegādāties autobusa biļetes braucieniem no 1. līdz 31. oktobrim, 2017.

Kā iegādāties biļetes?

Iegādāties autobusu biļetes iespējams luxexpress.eu. Meklējot autobusu biļetes, laukā akcijas kods ievadiet october.

Rīga – Sanktpēterburga tikai 10.00€.

Rīga Sanktpēterburga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.