kutaisi

Dodies aplūkot Gruziju! Aviobiļetes No Viļņas uz Kutaisi un atpakaļ sākot no 32€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Dodies piedzīvojumā uz neizpētīto Gruziju. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Kutaisi un atpakaļ sākot no 32€ Wizz Air kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 52€. Kutaisi ir Gruzijas trešā lielākā pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Kutaisi meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Kutaisi – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Decembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

17.12. – 31.12. 52 (32€ Wizz Air biedriem)

17.12. – 20.12. 55€ (35€ Wizz Air biedriem)

20.12. – 31.12. 58€ (38€ Wizz Air biedriem)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

Viļņa Kutaisi

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.