airbaltic akcija aviobiļetes

airBaltic akcija! 300 tūkstošu lētu aviobiļešu!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Mūsu pašmāju aviokompānija airBaltic uzsākusi jaunu lēto aviobiļešu akciju. Akcijas laikā tiek izpārdotas 300 000 aviobiļetes par zemākām cenām uz visiem airBaltic galamērķiem. Aviobiļešu cenas sākot no 15€ vienā virzienā. Aviobiļešu skaits uz katru galamērķi ir ierobežots.

Akcija spēkā no 31. augusta līdz 11. septembrim.

Lētās aviobiļetes pieejamas lidojumiem no 1. oktobra, 2017 līdz 30. aprīlim, 2018.

Vairāk par akcijas piedāvājumu uzzini šeit.

Aviobiļetes no Rīgas

airbaltic akcija galamērķi

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.