Lidojam uz Kubas provinci! No Rīgas uz Varadero un atpakaļ 403€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Dodies eksotiskā atpūtā uz Kubas provinci. Aviobiļetes no Rīgas uz Ķelni un nākamajā diena uz Varadero un atpakaļ sākot no 403€. Varadero ir kūrorta pilsēta Matanza provincē Kubā. Tā viena no lielākajām kūrorta zonām Karību jūras reģionā. Kubas unikālā vēsture, fantastiski gaišās pludmales, zilais ūdens, koraļļu rifi un zemūdens iemītnieki padara to par vienu no pieprasītākajiem pludmales galamērķiem. Lētākās un labākās viesnīcas Varadero un Ķelnē meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Ķelne – Varadero – Ķelne – Rīga

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

26.09. – 05.10. Rīga – Ķelne – Rīga

27.09. – 04.10. Ķelne – Varadero – Ķelne

Paraugi:

26.09. – 05.10. Rīga – Ķelne – Rīga

Rīga Ķelne

27.09. – 04.10. Ķelne – Varadero – Ķelne

Ķelne Varadero

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.