airbaltic skolas akcija

Wow! airBaltic skolas akcija! Pērc aviobiļeti un bērns lido bez maksas!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lido pasakainās brīvdienās kopā ar savu bērnu. airBaltic mācību gadu gaidot uzsākuši vērienīgu akciju. Iegādājoties aviobiļeti sākot no 29€ Jūsu bērns lidos bez maksas. Sāciet jauno skolas gadu, uzreiz ieplānojot kopīgu atvaļinājumu visai ģimenei. airBaltic sagatavojuši lieliskus brīvdienu galamērķus  un ļaus Jums ietaupīt. Ar katru pieaugušo biļeti, ko iegādāsies, saņemsi arī bērnu biļeti (līdz 11.g.v. ieskaitot), un jāmaksā būs tikai lidostas nodokļi. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcija spēkā no 22.08. līdz 28.08. 

Akcijas aviobiļetes pieejamas lidojumiem no 14. novembris, 2017 – 24. marts, 2018.

Vairāk informācijas par akciju šeit.

airbaltic atpakal uz skolu

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.