Portvīna dzimtene! Aviobiļetes no Viļņas uz Porto un atpakaļ sākot no 71€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Novembrī pieejamas lētas aviobiļetes uz portvīna dzimteni. Lidojam no Viļņas uz Porto un atpakaļ sākot no 71€. Porto ir otra lielākā Portugāles pilsēta. Tā atrodas pie skaistās Douro upes un ir slavena ar portvīna bagāto vēsturi un tā rašanos. Porto vēsturiskais centrs ir reģistrēts UNESCO Pasaules mantojuma sarakstā. Lētākās un labākās viesnīcas Porto meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Memingena – Porto – Ķelne – Viļņa

Pieejami arī citi maršruti līdzīgās cenās.

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

25.11. – 29.11. 71€

21.11. – 29.11. 71€

14.11. – 22.11. 71€

18.11. – 22.11. 73€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

vilna porto

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.