Faru

Oktobrī aviobiļetes no Rīgas uz Faru ar pusi dienas Londonā un atpakaļ sākot no 94€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Oktobrī zemas cenas aviobiļetēm uz Portugāli. Lido no Rīgas uz Faru ar pusi dienas Londonā un atpakaļ sākot no 94€.  Faru ir pilsēta Portugāles dienvidos un tajā dzīvo aptuveni 50 000 tūkstoši iedzīvotāju.  Faru savaldzina ar savu pievilcīgo jahtu piestātni, labiekārtotiem parkiem, kā arī smuku, vēsturisku vecpilsētu ar gājēju ceļiem un āra kafejnīcām. Lētākās un labākās viesnīcas Faru meklē šeit.

Ceļojuma maršruts.

Rīga – Londona – Faru – Londona – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

17.10. – 20.10. 94€

16.10. – 20.10. 97€

14.10. – 20.10 98€

17.10. – 24.10 98€

17.10. – 23.10. 98€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.

riga faru

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.