Lux Express superakcija! Autobusu biļetes ar 50% atlaidi uz visiem galamērķiem!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Starptautiskā autobusu kompānija Lux Express piedāvā akcjas periodā iegādāties autobusu biļetes par ļoti zemām cenām. Iegādāties var biļetes no Rīgas uz Tallinu, Viļņu, Sanktpēterburgu, Tartu, Misnku un Maskavu ar 50% atlaidi. Lētākās un labākās viesnīcas  ceļojuma laikā meklē šeit.

Akcijas turpināsies līdz 13.08.2017.

Biļetes pieejamas braucieniem no 01.09.2017 līdz 31.10.2017.

Maršruti un cenas:

Rīga – Tallina 5€
Rīga – Viļņa 5€
Rīga – Sanktpēterburga 10€
Rīga – Tartu 7€
Rīga – Minska 10€
Rīga – Maskava 27.50€

Kur iegādāties biļetes?

Biļetes var iegādāties luxexpress.eu. (Meklētājā nepieciešams norādīt akcijas kodu: Supersale).

Riga Maskava

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.