Booking.com akcija! Veic viesnīcas rezervāciju virs 50$ un saņem atpakaļ 25$!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Booking.com kopā ar Slickdeals servisu uzsākuši labu akciju veicot viesnīcu rezervācijas. Rezervē viesnīcu līdz 15.04.2018 datumam virs 50$ un saņem atpakaļ 25$.

Kā izmantot piedāvājumu?

Dodies uz servisu Slickdeals un nospied pogu “See Deal”. (skatīt attēlā)

slickdeals akcija

Pēc pogas nospiešanas atvērsies Booking.com adrese, kurā būs redzama informācija “Rezervējiet tagad un saņemiet atmaksu US$25 apmērā!” Spiediet Sapratu un tālāk veiciet rezervāciju virs 50$. (skatīt attēlā)

booking.com akcija

Akciju var izmantot tikai vienu reizi un rezervējot viesnīcu tikai ar kredītkarti. Atgriezt atpakal 25$ sola uz kredītkartes kontu uzreiz pēc viesnīcas apmeklējuma.

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.