Sanktpeterburga

Lux Express nakts izpārdošana! Augustā autobuss no Rīgas uz Sanktpēterburgu un atpakaļ ar 30% atlaidi!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lux Express šovakar notiks nakts izpārdošanas akcija autobusa biļetēm no Rīgas uz Sanktpēterburgu un atpakaļ. Izmantojot promo kodu night, būs iespēja iegādāties autobusa biļetes ar 30% atlaidi.  Lētākās un labākās viesnīcas Sanktpēterburgā meklē šeit.

Akcija stāsies spēkā no 02.08. plkst. 18:00 līdz 03.08. 10:00.

Akcijas laikā biļetes var iegādāties braucieniem ar autobusu no 05.08 līdz 31.08.

Datumi:

Augusts 2017

Kur varēs iegādāties biļetes?

Biļetes varēs iegādāties luxexpress.eu. (Pie iegādes nepieciešams norādīt akcijas kodu: night).

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.