Lido lēti uz Balkāniem! Aviobiļetes no Rīgas uz Tuzlu un atpakaļ sākot no 42€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Wizz Air oktobrī piedāvā ļoti lētas biļetes uz Bosniju un Hercegovinu. Aviobiļetes no Rīgas uz Tuzlu un atpakaļ sākot no 42€ Wizz Air kluba biedriem, bet pārējiem sākot no 64€. Tuzla ir Bosnijas un Hercegovinas ceturtā lielākā pilsēta. Atrodas valsts zimeļaustrumos. Lētākās un labākās viesnīcas Tuzlā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Londona – Tuzla – Londona – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.10. – 17.10. 64€ (42€ Wizz Air biedriem)

10.10. – 14.10. 70€  (47€ Wizz Air biedriem)

07.10. – 14.10. 70€  (47€ Wizz Air biedriem)

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair un Wizz Air.

riga-tuzla

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.