porto

Izbaudi Portvīnu! Aviobiļetes no Rīgas uz Porto un atpakaļ sākot no 88€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ryanair piedāvā par zemām cenām doties uz skaisto Portugāli un izbaudīt portvīnu. Novembrī aviobiļetes no Rīgas uz Porto un atpakaļ sākot no 88€. Porto ir pilsēta Portugāles ziemeļrietumos, osta pie Atlantijas okeāna, Douru upes grīvā. Tā ir Portugāles otrā lielākā pilsēta un liels rūpniecības un finanšu centrs. Portu ir portvīna rašanās vieta. Lētākās un labākās viesnīcas Porto meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Berlīne – Porto – Londona – Rīga

Rīga – Berlīne – Porto – Brisele – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

10.11. – 23.11. 88€

13.11. – 23.11. 88€

08.11. – 19.11. 91€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair vai Ryanair.

riga-porto

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.