ryanair-ziemas-akcija

Ryanair ziemas akcija! Aviobiļetes no Rīgas sākot no 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Šodien Ryanair sāk lielo ziemas aviobiļešu izpārdošanu. Latvijas iedzīvotāji var būt priecīgi, jo ir pieejami vairāki galamērķi par izdevīgām cenām sākot no 20€. Aviobiļetes no Rīgas par akcijas cenām pieejamas uz tādiem galamērķiem kā Berlīne, Ķelne, Londona, Mančestra, Īstmidlenda, Brēmene, Līdsa, Frankfurte, Glāzgova un Dublina. Akcijas biļetes pieejamas lidojumiem no 01.09.2017 līdz 21.01.2018. Uzzini vairāk pie Ryanair.com.

Ryanair-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.