dubaija

Saigaidi jauno gadu Dubaijā! Aviobiļetes no Rīgas uz Dubaiju un atpakaļ sākot no 336€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Izbaudi pasakainu jauno gadu Dubaijā. Aviobiļetes no Rīgas uz Dubaiju un atpakaļ sākot no 336€. Dubaija ir pilsēta Apvienotajos Arābu Emirātos, Dubaijas emirātā, kas atrodas valsts ziemeļaustrumos pie Persijas līča. Lētākās un labākās viesnīcas Dubaijā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Abū Dabī – Dubaija – Abū Dabī – Rīga

Zemo cenu periods:

Decembris 2017

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

29.12. – 08.01. 336€

29.12. – 10.01. 336€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

Paraugs:

riga-dubaija

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.