Maldivija

Izbaudi eksotiskās Maldīvu salas! Lido no Rīgas uz Male un atpakaļ sākot no 456€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Dodies atvaļinājumā uz Maldīviju (Maldīvu salām). Aviobiļetes no Rīgas uz Male un atpakaļ sākot no 456€. Male ir Maldīvijas galvaspilsēta. Tā ir arī visapdzīvotākā Maldīvijas pilsēta. Male atrodas uz četrām salām Kāfu atolā. Lētākās un labākās viesnīcas Male meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Parīze – Male – Parīze – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

01.11. – 12.11. 456€

04.11. – 12.11. 456€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Momondo.

riga-male

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.