malta

Oktobrī uz silto Maltu! Aviobiļetes no Rīgas un atpakaļ sākot no 107€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Oktobrī sakombinējot lidojumus ar Ryanair un Wizz Air dodies atpūtā uz Maltu. Aviobiļetes no Rīgas uz Maltu un atpakaļ sākot no 107€. Lētākās un labākās viesnīcas Maltā meklē šeit.

Kāpēc Malta?

Maltas salu apdzīvo aptuveni pusmiljons iedzīvotāju uz 316 kvadrātkilometriem un tāpēc tā ir viena no visblīvāk apdzīvotajām valstīm pasaulē. Salai ir divas oficiālās valodas, Maltiešu un otra Angļu. Pateicoties siltiem un patīkamiem laika apstākļiem, Maltas Republika ir iecienīts tūristu galamērķis gan vasarā, gan ziemā. Malta par neatkarīgu valsti kļuva 1964. gadā, bet par Republiku 1979. gadā, kad Britu armija pameta to. Uzzini vairāk par Maltu.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Bari – Malta – Īstmidlenda – Rīga

Rīga – Londona – Malta – Īstmidlenda – Rīga

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.10. – 11.10. 107€

05.10. – 11.10. 109€

02.10. – 11.10. 109€

04.10. – 11.10. 114€

07.10. – 12.10. 126€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair.eu.

riga-malta-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.