podgorica

Rudenī uz Melnkalni! Aviobiļetes no Rīgas uz Podgoricu un atpakaļ sākot no 50€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Vai esat bijuši Melnkalnē? Tagad ir lieliska iespēja iegādāties aviobiļetes. Aviobiļetes no Rīgas uz Podgoricu un atpakaļ sākot no 50€. Podgorica ir pilsēta Melnkalnes dienviddaļā Zetas līdzenuma ziemeļu malā Ribnicas un Moračas upes satekvietā. Valsts lielākā pilsēta un tās faktiskā galvaspilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Podgoricā meklē šeit.

Ceļojuma maršruti:

Rīga – Brisele – Podgorica – Berlīne – Rīga

Rīgā – Berlīne – Podgorica – Berlīne – Rīga

Zemo cenu periods:

Novembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

19.11. – 23.11. 50€

26.11. – 30.11. 52€

18.11. – 23.11. 60€

04.11. – 12.11. 65€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Azair vai Ryanair.

riga-podgorica-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.