edinburga

Izbaudi Skotiju rudenī! Aviobiļetes no Kauņas uz Edinburgu un atpkaļ tikai 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Iespēja izbaudīt rudeni Skotijā par ļoti zemām cenām. Oktobrī aviobiļetes no Kauņas uz Edinburgu un atpakaļ tikai par 20€. Edinburga ir pilsēta Skotijas austrumdaļā Ziemeļjūras, Fērtoforda līča dienvidkrastā. Lētākās un labākās viesnīcas Edinburgā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Edinburga – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

03.10. – 07.10. 20€
10.10. – 14.10. 20€
10.10. – 17.10. 20€
17.10. – 24.10. 20€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

Paraugs:

kauna-edinburga-kauna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.