Belfasta

Dodies uz Ziemeļīriju! Aviobiļetes no Viļņas uz Belfāstu un atpakaļ sākot no 37€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Wizz Air piedāvā lētas aviobiļetes no Lietuvas uz Ziemeļīriju. Tiešie lidojumi no Viļņas uz Belfāstu un atpakaļ Wizz Air kluba biedriem sākot no 37€, bet pārējiem 57€. Belfāsta ir ostas pilsēta, kas atrodas Apvienotajā Karalistē. Tā ir lielākā pilsēta Ziemeļīrijā un ir tās galvaspilsēta. Otrā lielākā Īrijas salas pilsēta. Lētākās un labākās viesnīcas Belfāstā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Viļņa – Belfāsta – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Viļņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Oktobris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

25.09. – 29.09. 57€ (37€ Wizz Air kluba biedriem)
25.09. – 02.10. 57€ (37€ Wizz Air kluba biedriem)
02.10. – 06.10. 65€ (45€ Wizz Air kluba biedriem)

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

vilna-belfasta-vilna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.