pafa-baka

Karstais septembris Kiprā! Aviobiļetes no Kauņas uz Pafu un atpakaļ no 140€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pieejamas aviobiļetes par patīkamu cenu no Kauņas uz Kipru. Tiešie lidojumi no Kauņas uz Pafu un atpakaļ sākot no 140€. Pafa ir pilsēta Kipras dienvidrietumos. Atrodas Vidusjūras krastā, ap 50 km uz rietumiem no Limasolas. Pilsētā atrodas valsts otra lielākā lidosta. Lētākās un labākās viesnīcas Pafā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Pafa – Kauņa

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

07.09. – 14.09. 140€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

kauna-pafa-kauna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.