islande-zila-laguna

Rudenī lidojam uz Islandi! Aviobiļetes no Rīgas uz Reikjavīku un atpakaļ sākot no 37€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Lieliska iespēja ar Wizz Air doties ceļojumā uz Islandi. Aviobiļetes septembrī un oktobrī no Rīgas uz Reikjavīku un atpakaļ sākot no 57€. Wizz Air kluba biedriem sākot no 37€. Lētākās un labākās viesnīcas Reikjavīkā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Rīga – Reikjavīka – Rīga

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Oktobris 2017.

Iespējamie ceļojuma datumi:

20.09. – 04.10. 37€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

riga-reikjavika-riga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.