glazgova-pilseta

Septembrī ļoti lēti uz Skotiju! Aviobiļetes no Palangas uz Glāzgovu vienā virzienā 20€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ļoti lētas aviobiļetes uz Skotijas lielāko pilsētu. Tiešie lidojumi no Palangas uz Glāzgovu vienā virzienā sākot no 20€. Abos virzienos tikai 40€. Lētākās un labākās viesnīcas Glāzgovā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Palanga – Glāzgova – Palanga

Zemo cenu periods:

Septembris 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

14.09. – 17.09. 40€
17.09. – 21.09. 40€
21.09. – 24.09. 40€
24.09. – 28.09. 40€

Pieejami arī citi datumi.

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

palanga-glazgova-palanga

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.