airbaltic

airBaltic nakts pārdošana! Aviobiļetes vienā virzienā sākot no 25€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

airBaltic piedāvā vienas dienas akciju, kura beigsies jau 30. jūnijā, 23:59. Akcijas laikā ir iespēja iegādāties lētākas aviobiļetes no Rīgas vai Liepājas uz Tallinu, Viļņu , Palangu, Oslo, Berlīni, Aberdīnu, Stokholmu, Gēteborgu, Tamperi, Turku, Helsinkiem, Stavangeru, Nicu, Kopenhāgenu, Frankfurti, Hamburgu, Minheni, Dubrovnikiem, Ženēvu, Rijeku, Bilundu un Salonikiem. Cenas sākot no 25€ vienā virzienā. Lētākās un labākās viesnīcas ceļojuma laikā meklē šeit.

Lētās aviobiļetes var iegādāties lidojumiem no 01.09.2017 līdz 28.10.2017.

Akcijas lidojumiem bagāža ir ar 50% atlaidi.

Vairāk par akciju varat lasīt šeit.

airbaltic-pardosana

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.