elata

Lido uz Izraēlas kūrortpilsētu! Aviobiļetes no Kauņas uz Elatu un atpakaļ 60€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Pēc jaunā gada pieejamas lētas aviobiļetes uz Izraēlas kūrortpilsētu Elatu. Tiešie lidojumi ar Ryanair no Kauņas uz Elatu un atpakaļ sākot no 60€. Elata ir kūrortpilsēta un ostas pilsēta Izraēlas galējos dienvidos. Tā atrodas Negevas tuksnesī pie Sarkanās jūras Akabas līča. Lētākās un labākās viesnīcas Elatā meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Elata – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Janvāris 2018

Iespējamie ceļojuma datumi:

18.01. – 25.01. 60€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Ryanair.

kauna-elata-kauna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.