bari-osta

Zemas cenas uz Bari! Augustā Wizz Air biedriem no Kauņas 50€, pārējiem no 70€ abos virzienos!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Vēl ir iespēja iegādāties lētas aviobiļetes vasarā uz Itālijas ostas pilsētu Bari. Tiešie lidojumi no Kauņas Wizz Air kluba biedriem no 50€, bet pārējiem no 70€. Turp lidojums no Kauņas, bet atpakaļ uz Viļņu. Lētākās viesnīcas Bari meklē šeit.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Bari – Viļņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

08.08. – 26.08. 70€ (Wizz Air biedriem 50€)

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Wizz Air.

kauna-bari-vilna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.