Malaga

Super lēti uz Spāniju! Augustā aviobiļetes no Kauņas uz Malagu un atpakaļ 94€!

Advertisement

  • Twitter
  • Facebook

Ļoti lētas aviobiļetes augusta beigās uz Spānijas dienvidiem. Lidojums no Kauņas uz Malagu un atpakaļ 94€. Lētās aviobiļetes pieejamas lidojumiem ar Ryanair un pieturu Kopenhāgenā.

Ceļojuma maršruts:

Kauņa – Kopenhāgena – Malaga – Kopenhāgena – Kauņa

Uzzini kā nokļūt līdz Kauņas lidostai.

Zemo cenu periods:

Augusts 2017

Iespējamie ceļojuma datumi:

23.08. – 29.08. 94€

Kur rezervēt aviobiļetes?

Apmeklē Opodo.

kauna-malaga-kauna

Kur meklēt Viesnīcu vai Apartamentus?

Labākais veids kā sameklēt izdevīgāko un labāko viesnīcas piedāvājumu ir apmeklēt ērto servisu HotelsCombined.com. Šis serviss vislabāk salīdzina viesnīcu cenas no dažādiem resursiem un piedāvās Jums izdevīgāko variantu. Šo sistēmu izmantojam arī mēs un esam ļoti apmierināti! Vēl varat izmantot Booking.com servisu.

Ja vēlaties rezervēt sev personīgu apartamentu vai istabu – iesakām izmēģināt Airbnb.com(jauniem lietotājiem €21 dāvana pirmajai rezervācijai).

Kur meklēt Auto nomu?

Labākie auto nomas piedāvājumi pieejami RentalCars.com. Šis serviss sadarbojas ar vairāk nekā 900 auto nomas kompānijām 163 valstīs. Tā Jūs atradīsiet vispiemērotāko automašīnu vispieejamākajā vietā, par vislabāko cenu.

Seko mums un uzzini pirmais

Lai nepalaistu garām izdevīgus piedāvājumus, Guru iesaka sekot FacebookTwitter vai Draugiem.lv.

*Lūdzu ņemiet vērā, ka cenas ir norādītas uz to brīdi, kad informācija tika publicēta. Cenas un piedāvājumi pēc publikācijas ar laiku var mainīties.